Crucea Rosie Romana Iasi
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Crucea Rosie Romana Iasi


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Alexandra Bostan
Lider de tineret
Alexandra Bostan


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 35
Localisation : iasi
Data de inscriere : 17/04/2009

Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi? Empty
MesajSubiect: Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi?   Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi? EmptyLun Apr 11, 2011 10:54 am

E foarte simplu sa ajungi voluntar la Crucea Rosie Iasi!
Tot ce trebuie sa faci este sa semnezi un contract de voluntariat si sa achiti o taxa de 10 lei/an insemnand carnetul de membru. De luni pana vineri, intre orele 09-16, la secretariatul Crucii Rosii (sediul este pe bld. Stefan cel Mare si Sfant, nr.4-10, in spatele cubului verde) este doamna Lenuta care va va da toate aceste documente.
Dupa ce ati semnat si ati achitat pentru carnetul de membru, moderatorii grupului Crucii Rosii vor verifica contractele si carnetele voastre, dupa care va vor trimite o invitatie pe e-mailul vostru. Aceea invitatie trebuie accesata si urmati pasii de acolo.
La final veti primi un e-mail cu regulile de utilizare a grupului. Va rog sa le cititi cu atentie si sa le urmati intocmai!
Pe e-mail veti primi mesaje de la liderul de tineret si coordonatori cu activitati, dupa cum vor fi postate.
Grupul este utilizat doar pentru anunturi iar forumul pentru discutii.

Enjoy!
cheers


Ultima editare efectuata de catre Alexandra Bostan in Vin Iun 17, 2011 2:59 pm, editata de 2 ori (Motiv : informare)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi? Empty
MesajSubiect: Re: Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi?   Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi? EmptyVin Iun 17, 2011 1:21 pm

Alexandra unde este sediul crucii rosii in iasi?
Sus In jos
eugen
Coordonator Interventie post-dezastre
eugen


Numarul mesajelor : 65
Varsta : 39
Localisation : Iasi
Data de inscriere : 04/12/2006

Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi? Empty
MesajSubiect: Re: Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi?   Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi? EmptyVin Iun 17, 2011 5:58 pm

Strada Stefan cel Mare , nr.4 , Blc.B1 , parter

Este exact in spatele Cubului

Numai bine
Eugen
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi? Empty
MesajSubiect: Re: Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi?   Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi? Empty

Sus In jos
 
Cum pot sa fiu si eu voluntar la Crucea Rosie Iasi?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ...dotrea gradinitelor din jud Iasi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucea Rosie Romana Iasi :: Voluntari :: Diverse-
Mergi direct la: