Crucea Rosie Romana Iasi
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Crucea Rosie Romana Iasi


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 recrutari...ceva?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
ioana_m
Student
ioana_m


Numarul mesajelor : 147
Varsta : 37
Localisation : Iasi
Data de inscriere : 21/11/2006

recrutari...ceva? Empty
MesajSubiect: recrutari...ceva?   recrutari...ceva? EmptySam Noi 25, 2006 11:26 pm

facem si noi o recrutare de voluntari? sau avem destui noi? farao
Sus In jos
http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do;jsession
oana_just_me
Coordonator Drept international umanitar
oana_just_me


Numarul mesajelor : 268
Varsta : 39
Data de inscriere : 21/11/2006

recrutari...ceva? Empty
MesajSubiect: Re: recrutari...ceva?   recrutari...ceva? EmptySam Noi 25, 2006 11:31 pm

pai lucreaza ada si raluca la afis acum...poate o sa ne delecteze privirile cu el in curand Cool
Sus In jos
Guest
Vizitator




recrutari...ceva? Empty
MesajSubiect: o idee....   recrutari...ceva? EmptyDum Noi 26, 2006 11:44 am

Pe langa afise, cred ca ar trebuie sa va ganditzi, si la faptul ca cateva grupe sa mearga prin licee, prin facultatzi, sa prezinte o mica istorie a crucii rosii, ceea ce a facut crucea rosie iasi is ultimul timp, sa se spuna ca se fac cursuir de prim ajutor. Acest lucru are un efect mult mai mare. Cred ca daca se va tzine de recrutari, bazate pe echipe, nr voluntarilo va creste la vreo catziva zeci de voluntari activi.
Sus In jos
valy V.
Fetus



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 27/11/2006

recrutari...ceva? Empty
MesajSubiect: Re: recrutari...ceva?   recrutari...ceva? EmptyMar Noi 28, 2006 10:49 pm

In primul rand eu propun pentru noii voluntari sa pregatim un program, un fel de instruire sa-i punem macar la curent cu ce programe desfasuram.
Eu am intrat intr-o asociatie de studenti unde timp de 3 weekend-uri ni membrii vechi ne-au tinut niste training-uri, facute de ei, dar oricum, utile. Cred ca am putea si noi sa ne ocupam de asa ceva, cei de la psihologie ar putea sa poarte niste discutii pe comunicare, plus ada sa faca cursurile de prim ajutor, sa prezentam detaliat statutul Crucii Rosii, etc. Daca ne punem acpul la contributie cred ca putem aduna membri si in plus ii putem determina sa si ramana Smile.
Sus In jos
ioana_m
Student
ioana_m


Numarul mesajelor : 147
Varsta : 37
Localisation : Iasi
Data de inscriere : 21/11/2006

recrutari...ceva? Empty
MesajSubiect: re   recrutari...ceva? EmptyVin Dec 01, 2006 10:57 pm

e o idee f buna si asta numai k trebuie sa discutam ce, cum si cand ii vom invata si cel mai important cine
Sus In jos
http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do;jsession
Continut sponsorizat





recrutari...ceva? Empty
MesajSubiect: Re: recrutari...ceva?   recrutari...ceva? Empty

Sus In jos
 
recrutari...ceva?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucea Rosie Romana Iasi :: Campanie recrutare voluntari-
Mergi direct la: